fbpx
partners page

Відгуки

Our client Компанія: IQ plastic

Компанія: IQ plastic

Сфера діяльності: вироблення високоякісної пластикового пакування.

Хочемо висловити велику подяку школі Studio Bravissimo та особисто Ангеліні за отриманні знання, розвиток співробітників та їхнього світогляду. Навчання в школі відкрило додаткові можливості для нашої компанії. Окремо хочемо подякувати за допомогу у відвідуванні виставки Cosmo Pock, Cosmo Proff Bologna. Ми змогли налагодити нові контакти як з клієнтами, так і з постачальниками. Допомога у підготовці виходила за межі навчання, проте нам було дуже приємне та доречне Ваше співробітництво!
Our client Cocorico

Cocorico

Сфера діяльності: виробництво взуття

Я б сказала, що власне італійська дуже надихаюча мова, але я би додала, що багато залежить від викладача. Те, що в Bravissimo є особлива енергетика - це факт, тому що вона створювалася з любов’ю. Ангеліна дивовижно світла та енергійна людина, яка частково власним прикладом довела, що не треба боятися змінити життя та займатися тим, чим хочеться. Закохалася одразу. Ну і ,звичайно, всі матеріали, з яких шиє Сocorico,- італійські. Тепер після створення Сocorico, вивчення італійської мови допомагає мені в спілкуванні з нашими партнерами.
Our client Фотограф: Neyka

Фотограф: Neyka

Сфера діяльності: Фотографія

Італійську мову почала вивчати паралельно з німецькою, це важко фізично у зв’язку з роботою, на яку теж потрібен час. Мені було зручно відвідувати заняття у групі о 8-ій ранку. Це єдине місце, де була така можливість. Ідея вивчити італійську мову прийшла до мене після відвідання італійського кантону у Швейцарії. Хочеться підтримувати стосунки з друзями, з якими там познайомилась.
Our client Компанія Грейс

Компанія Грейс

Сфера діяльності: поліграфія

Добрий день! Часто згадую про Вас та дякую за уроки, що привели мене до світу італійської мови. Сподіваюся, ще зустрінемося.
Our client Svetol Decor

Svetol Decor

Сфера діяльності: професійний декоратор

Школу Bravissimo відвідую вже протягом двох років. З перших днів зрозуміла: це саме та школа, яку давно шукала. Викладачі професіонали, групи невеликі, затишні аудиторії з видом на Андріївську церкву, гнучкий та зручний розклад занять, розмовний клуб, бібліотека, помірна вартість навчання. Ангеліна - засновниця школи, зуміла створити невимушену атмосферу, а наші заняття проходять з горнятком запашної кави. Для мене також цінно та важливо те, що частину занять, починаючи з рівня А1, проводять носії мови. А з рівня В1 виключно викладачі-італійці, які забезпучують повне занурення у мовне середовище та культуру Італії. На мою думку - це найкраще в Києві місце, де можна не тільки вчити мову з нуля, але й вдосконалювати її, маючи постійну розмовну практику.
Our client ENI

ENI

Сфера діяльності: енергетична компанія з видобутку нафти й газу.

Всім привіт! Своє навчання в студії “Bravissimo” я почав майже два роки тому. Це не перша іноземна мова, яку мені довелося вивчати, тому, проводячи паралелі з французькою, мені було легше. Заняття з носіями мови, на мій погляд, цінні в будь-якому випадку, а коли носії, до того ж, озброєні філологічною освітою - безцінні. Хочеться відзначити пунктуальність й методику викладання, яка, хоч і відрізняється у різних викладачів, проте неодмінно ефективна та не дає нудьгувати. Особливо добре мотивує можливість висловлюватися в Італії лише після року навчання в неінтенсивному режимі (в нас це - два заняття на тиждень), а також дивитися італійське кіно в оригіналі - і це стимулює продовжувати далі! (smiley)
Компанія: IQ plastic-logo Cocorico-logo Фотограф: Neyka-logo Компанія Грейс-logo Svetol Decor-logo ENI-logo