fbpx

15.2.2021

Дискусія: Навчання онлайн

Наша школа активно розвиває напрямок онлайн навчання. Однак, ми часто стикаємося з тим, що наші студенти вважають вивчення італійської мови онлайн менш ефективним.

Сьогодні ми обговоримо основні переваги та недоліки вивчення іноземної мови онлайн.
Почнемо з плюсів:

  1. Мобільність. Дуже зручно займатися онлайн, якщо Ви живете за містом або у Вас немає часу діставатись до школи. У такому випадку, Ви витрачатимете час лише безпосередньо на заняття й підготовку до них, а не на стояння в заторах, або очікуванні інших студентів, що спізнюються.
  2. Візуальна частина. Зазвичай в школі ми використовуємо білу дошку та маркери, або наші підручники для візуалізації матеріалу. Однак в онлайн режимі викладання проходить більш інтерактивно. Під час лекції, вчитель може показати Вам уривок з відео на YouTube, з фільму, або ж відкрити реальну веб-сторінку і попросити перекласти її або інтерпретувати зміст. Це робить навчання більш практичним, бо ви вивчативете живу мову і зможете швидше та краще почати розуміти не книжкову, а реальну італійську мову.
  3. Індивідуальний підхід. Онлайн навчання надає більше часу й можливостей приділити цей час кожному студенту. Так, викладач і студент можуть бути в контакті не тільки безпосередньо під час лекції, а й між ними. Це безсумнівно прискорює процес вивчення іноземної мови.

Мінуси:

  1. Інтернет. На жаль, незважаючи на мобільність онлайн занять, Ви завжди повинні бути впевнені в швидкості свого інтернету, адже постійно зависаюча картинка і преривний звук всім псують настрій та відволікають від головного – краси італійської мови.
  2. Дисципліна. Багато наших студентів надають перевагу “живим заняттям”, тому що вони зазвичай проходять менш інтенсивно. Викладач періодично спілкується з кожним студентом, тому є час розслабитися або помітити помилки іншого, щоб самому їх не повторити. Онлайн заняття проходять більш інтенсивно і вимагають більшої концентрації уваги, тому вони краще підходять студентам з високим рівнем самодисципліни та здатним на найближчі 1,5 години сконцентруватися тільки на вивченні мови.
  3. Оточення. Не тільки оточуючі, але й інтер’єр впливають на ефективність навчання. Саме тому школи будують за спеціальними архітектурними планами, а їх інтер’єр менш різноманітний й барвистий, ніж удома. Тому вибираючи онлайн навчання, Ви повинні бути впевнені, що зможете сконцентруватися на дисплеї свого комп’ютеру на більш тривалий період часу, і що навколишнє середовище не буде Вас відволікати.

Ось основні плюси та мінуси навчання онлайн. Ми в Studio Bravissimo пропонуємо, якщо у Вас ще немає подібного досвіду, обов’язково спробувати займатися онлайн, але якщо все ж таки це не ваше, ми завжди раді бачити Вас в нашій школі на Подолі.