fbpx

18.2.2018

MICAM та стажування в Італії

Міжнародна взуттєва виставка в Milano «MICAM», справила незабутнє враження, перш за все своєю масштабністю. Були представлені бренди і виробники взуття як італійські, так і закордонні. Дана виставка проходила в 85-й раз і була присвячена колекціям взуття весна-літо 2018 року. Організатором виставки є взуттєва асоціація Італії «ASSOCALZATURIFICI».
Цього разу ми вирішили скористатися послугами нової авіакомпанії «Ernest» і оскільки це новий італійський авіаперевізник в Україні, літаки якого відправляються з аеропорту «Жуляни» – «Ігоря Сікорського» в Києві, були трохи стурбовані, як все пройде. Але затримок з рейсом не було і все пройшло дуже гарно.
У літаку ми побачили знайомі обличчя, яких бачили, як відвідувачів стенду «Kozhynka» на виставці «Взуття та шкіри» в Києві, яка проходила напередодні, що означало те, що наші співвітчизники спрямовуються, як і ми, на виставку «MICAM» і цікавляться новими тенденціями взуттєвого справи та моди.
Аеропорт міста Bergamo зустрів нас трохи дивно і докірливо. Оскільки страховка була у валізі, а бронювання готелю і квиток на зворотний рейс були в електронному форматі на телефоні, це було сприйнято, як неповагу з нашого боку, правил проходження кордону. Нас, звичайно ж, пропустили тому, як ми спілкувалися гарною італійською мовою і мабуть знання мови країни, в яку ти подорожуєш, переважує будь-яку чашу на вагах непорозумінь. Але при цьому довелося вислухати розповідь від прикордонника про його візит до Львова і як його змусили бронювати готель, прямісінько на кордоні, не дивлячись на те, що він продемонстрував свої кредитні картки. Загалом «fratelli ucraini» -це слова прикордонника, наш вам порада, друкуйте папірці.
Ремарка (при проходженні прикордонного контролю в Вільнюсі, у мене запитали тільки про мету візиту і все. Треба брати до уваги, що Вільнюс це все таки столиця держави, а Bergamo, італійська периферія.)
На наступний день ми були на виставці. Червоні доріжки, рекламні щити, ескалатори як в великих аеропортах Європи це все підкреслювало розмах, з яким проводяться подібні заходи в Італії. Та як реєстрацію ми здійснили ще в Києві online, нам потрібно було тільки пройти турнікет як в метро. І перед нами відкрилися двері павільйонів, на яких проходила виставка.
Відділ luxury не справив великого враження на нас, але саме там, як за чиїмось Проведінням, ми зустрілися з власником італійської фабрики підборів з яким нас познайомила українська фірма «Kozhynka» власниця, якої вивчає у нас італійську мову, коли дозволяє їй час. Таким чином, завдяки цьому знайомству, нас представили іншим представникам фабрик Італії та запросили відвідати Padova і місцевий Politecnico Calzaturiero. Ми, звичайно ж, погодилися приїхати в гості і через день перебування в місці Milano вирушили до місця Padova. Побачивши фабрику підборів, яка випромінювала аромат новизни, чистоти і порядку та що є дуже важливим, там панувала якась ідилія, насамперед виробнича ідилія, ну справді як у нас в Studio Bravissimo. Дуже приємне враження залишилося від виробничої атмосфери на фабриці. Потім ми проїхали до навчального закладу Politecnico Calzaturiero і нам, провела екскурсію Анна, відповідальна за навчальний процес і наскільки ми зрозуміли, права рука керівника. Ми дізналися багато цікавої інформації, наприклад, що дана інституція, готує фахівців з виробництва взуття відповідно нашим випускникам Київського Національного Університету Технології та дизайну.
На прикінці обговоривши всі питання, що цікавили нас ми попрощалися і по дорозі назад прогулялися на автомобілі по околицях колишніх літніх резиденцій венеціанських князів -дожей і по чудовому середньовічному центру міста. Padova досить миле місто, дуже романтичне і тепле, пронизане духом rinascimento. Та й люди там дуже чуйні, добрі, дружні, намагаються об’єднаються для досягнення спільної мети: процвітання свого краю, piccolo paese (маленької країни), як кажуть самі італійці.
Підсумуємо:
Поїздка була насиченою і досить плідною. З’явилася можливість організувати проходження стажу -тренінгу на італійських фабриках для студентів і не тільки, в загалом для всіх, хто бажає оволодіти мистецтвом -Вироблено в Італії-. Але для початку потрібно пройти курс італійської мови, так, що ми не рекомендуємо відкладати і ми вас чекаємо в наших стінах, в нашій італійській Piccolo paese в місті Києві, з назвою Studio Bravissimo.