fbpx

14.3.2020

Розмовний клуб: Stereotipi di oggi e domani

Сьогодні ми говорили про стереотипи в італійській pastedGraphic.png та українській pastedGraphic_1.pngкультурах, і, звичайно, ми не могли не поговорити про їжу pastedGraphic_2.png

Так, тому що італійці завжди думають про їжу або розмовляють про якусь страву в будь-якій розмові. Ми ж знаємо, що їжа – це форма комунікації і загальна тема для бесіди. Один з вірних і приємних стереотипів pastedGraphic_3.png– головне не класти ананас або кетчуп на піцу !!

Ще ми обговорили свій досвід подорожей в Італію, де більшість чоловіків думають, що українські дівчата дуже красиві і тому всі вони … повії! Це, звичайно, великий і неприємний стереотип, але, на жаль, він дуже поширений. Ситуація в ці роки не так сильно змінилася. Багато італійців приїжджають в Україну щоб знайти собі дівчину … це сумноpastedGraphic_4.png

“Per essere belle bisogna soffrire” (Щоб бути красивою потрібно страждати), а ще платити! pastedGraphic_5.pngУкраїнські дівчата завжди повинні виглядати гарно! Волосся pastedGraphic_6.pngі нігті pastedGraphic_7.pngповинні бути ідельними. Здається, це дійсно так. А чоловіки? Тільки в Італії, здається, чоловіки більше думають про естетику. pastedGraphic_8.pngВони навіть маски собі роблять !!

Стереотипи в різних культурах можуть бути різними, приємними і неприємними, правильними або неправильними. Головне, ніколи не забувати pastedGraphic_9.pngпро повагу до людей!