fbpx

12.9.2019

Розмовний клуб італійської мови 14 вересня!

Розмовний клуб італійської мови цієї суботи буде присвячено дуже важливій темі для всіх нас, адже стосується безпосередньо довколишнього середовища, в якому живемо. “Проблеми екології” – нагальна тема. Об 11:00 за філіжанкою італійської кави ne parliamo!

Певно, кожен із нас розуміє, що планета сьогодні переживає цілу низку проблем, через людську діяльність та бездумне використання наявних ресурсів. Саме тому екологісти по всьому світу б’ють тривогу та закликають змінити свою поведінку стосовно природи якомога швидше.

Досвід різних країн може стати нам в нагоді, хоча спершу звикати до нового досить важко. Але це можливо. Наприклад, в Італії питання роздільного збору відходів настільке суворе, що вас можуть оштрафувати, якщо побачать, що викидаєте органічні відходи до смітника для паперу. Більше того, італійці замовляють спеціальні пакети різних кольорів для різного типу сміття.

Отож, які ще проблеми довколишнього середовища мають бути вирішені?
-Як ми можемо допомогти нашій планеті?
-Які звички маємо змінити вже сьогодні?
-Та як досвід інших держав мое посприяти змінити наш світогляд щодо нагальних проблем?

Така тема може бути корисною ще й з точки зору набуття нової лексики італійської мови!

Чекаємо на Вас та нагадуємо, що вартість участі у розмовному клубі 100 грн для гостей школи та безкоштовно для студентів, що навчаються в групах.