fbpx

3.10.2019

Розмовний клуб італійської мови 5 жовтня!

Ми довго думали, як же назвати наш наступний розмовний клуб італійської мови! І прийшли до дивно незвичайного назвою “Спагеті дизайн”! Звичайно, ми могли б потримати інтригу до суботи і вже зустрівшись, об 11:00 в Studio Bravissimo про все розповісти, алеее…

У нас такий незвичайний спікер в цей раз, що хочеться розповісти про нього пару рядків, і навіть більше.

Paolo Coia – італійський дизайнер, родом з Барі, як каже сам, любить допомагати своїм клієнтам розуміти їх власні мрії і вимоги. “Я вгадую їх бажання і потреби. За кожним об’єктом ховається складний проект! Я проводжу дослідження, які призводять до зародження нових ідей, про які раніше ніхто не замислювався, і які було важко навіть уявити, але які відповідають сьогоднішнім запитам. Я створюю предмети здатні” говорити самі за себе “, які надихають на непередбачене раніше використання. Мета – продукт, задуманий як соціальне явище з більшим впливом, ніж очікував його творець.”

Повернемося до наших “спагетті” … Можна було б подумати, що ми будемо обговорювати дизайн італійнських макарошек, а ми всього лише хотіли натякнути на дизайн в Італії!

Поговоримо про креативність … Як її розвивати?
-Чим допоможе креативність в звичайному житті?
-Де бере натхнення наш гість Паоло?
-І звідки ж у італійців таке відчуття смаку та стилю …

Вартість участі 100 грн для гостей, і безкоштовно для студентів груп Studio Bravissimo!