fbpx

13.7.2019

Розмовний клуб італійської мови від 13 липня!

Наш розмовний клуб італійської мови, присвячений здоров’ю та здоровому способу життя пройшов в атмосфері здорового спілкування та задоволення від процесу. А враховуючи скільки ми сміялись, то ще й додали собі пару років життя!

Обговорили,  хто як тримає себе в формі, та погодились із тим, що займатись спортом вранці важко майже для усіх.

До речі, усім нам відомі типи так званих сов та жайворонків, що характеризують біоритми, відсутні в Італії під такою назвою. Сова для італійців скоріше символ мудрості, аніж того, що людина продуктивніше працює вночі. А на позначення цих двох типів вони використовують терміни “mattiniere” та “notturno”, що корелюються із нашими жайворонками й совами відповідно.

А ще у нас розгорілась дискусія щодо того, скільки ж потрібно пити води на день, 2 літри чи ця цифра може варіюватися індивідуально? На щастя, «в залі був медик», що порадив нам розраховувати потрібну кількість виходячи із 30 мл на 1 кг ваги тіла.

А взагалі, у виборі виду спорту, продуктів харчування та догляду за собою потрібно слухати себе та свій організм. Тож будьте здорові та приходьте на наші розмовні клуби італійської мови!