fbpx

15.12.2019

Розмовний клуб італійської мови від 14 грудня!

Светри з оленями, ялинка у Studio Bravissimo та наша італійка Клаудіа, яка щоразу дивує гостей нашого розмовного клубу італійської мови тим, що не любить Різдво, а ще День народження і будь-які свята,на її думки, вони занадто комерціалізовані.

Так ми розпочали нашу культурну подорож у світ балету, театру та опери, поговоривши також про те, як змінилась молодь, що не заводить сім’ї та дітей. А та, що заводить, ходить з ними в театри, на концерти, не маючи змоги заспокоїту ту бідну дитину, що вже занудьгувала від тієї незрозумілої картинки, що їй пропонують протягом двох довгих годин.

А є ж ще й такі батьки, що починають розказувати сюжет спектаклю впродовж самої дії, заважаючи іншим відвідувачам. В театрі має бути “диктатури” – ніяких перешіптувань та шелестіння обгорткою від цукерки. Чому б і ні, якщо є суворий лрес-код у театрі Ла Скала, куди Вас за жодних обставин не пустять у джинсах!

Але потрапити у відомий театр Мілан не так вже й недосяжно, як може здатися, адже квитки починаються від 22 євро, звісно, ближчі до сцени у партері будуть коштувати вже далеко за 100 євро, але, до речі, це зараз партер – місце заможних людей, а колись давно все було навпаки, тож ці місця займали переважно люди з меншим заробітком. А вельможі брали біноклі, сідали на ложі та спостерігали одне за одним, розпускаючи плітки, і кому був потрібен той спектакль?

Тож трохи про театр ми все-таки поговорили, та запланували наступну зустріч нашого розмовного клубу італійської мови аж на 18 січня! Відпочивайте, набирайтесь сил та не забувайте італійську!