fbpx

16.9.2019

Розмовний клуб італійської мови від 14 вересня!

Розмовний клуб італійської мови минулої суботи ми присвятили дуже важливій темі для нашого сьогодні та завтра – “проблеми екології”.
Не дивлячись на складність аргументу, ділились своїми історіями, досвідом, що підгледіли у інших країнах щодо вирішення цих проблем.

Звісно ж, найбільше говорили про Італію. Хоча звички до сортування сміття не так швидко вкорінювалися в голови представників різних частин Італії, звісно, процес був швидшим на півночі, але навіть південні італійці шукають у нас в Україні смітники для паперу.

Цікаво те, що в італійських приватних будинках можна навіть побачити нагадування про те, в який день будуть вивозити пластик, скло, папір. Тож важливо не прогавити. Але кажуть, що жителі квартир вже не така відповідальна спільнота, бо ж ніхто не проконтролює, скільки пластику на місяць ти викидаєш (на відміну від приватних будинків, де завдяки бар коду, в кінці місяця приходить рахунок про масштаби споживацтва), а часом ще й викидають не у смітники свого будинку, а “заходять до сусідів” або ж у вуличні.

Але менше з тим, люди все одно займаються сортуванням сміття, для зручності навіть роблять пам’ятки, в яких зазначається до якого виду сміття належать ті чи інші відходи.

Також говорили про те, яка енергія є найбільш вигідною та ефективною. Як кажуть наші студенти, атомна! А хтось допомагає планеті, починаючи з себе, та допомагає як може, наприклад, дає гроші на благодійність, або ж прибирає в лісі раз на місяць.

А у вільний від цього час всі ми вчимо італійську мову, розширюємо свої горизонти та думаємо по-європейськи!