fbpx

17.11.2019

Розмовний клуб італійської мови від 16 листопада!

На нашому суботньому розмовному клубі говорили про різдвяні свята. То тільки так здається, що до них ще далеко, а так місяць мине і незчуєшся як знову прикрашати будинок до зимових свят, та ламати голову, чим би його зайнятися!

Виявилось, що ми зовсім не німці, у яких все прописано на рік вперед до деталей, а скоріше італійці, що скоріше оберуть спонтанність, бо якось конкретних планів на Новий рік та Різдво ще не маємо, але вже починаємо продумувати можливі сценарії, хоча дехто із подорожами та планами вже визначився.

А для тих, хто ще ні, та збирається залишатися вдома, ми підготували альтернативні та дужееее несерйозні варіанти проведення часу.

Як наприклад,

-вкотре передивлятися різдвяні комедії, навіть якщо знаєш вже їх напам’ять;
-вбратися у костюм Діда Мороза,
-провести різдвяні свята у теплій країні,
-грати в карти, настільні ігри із родичами та друзями,
-носити світер з оленями чи іншими різдвяними символами,
-дарувати непрактичні, але веселі подарунки,
-відвідати різдвяну службу…

От багато хто в Італії дійсно має традицію грати в карти усією сім’єю саме на свята, та переглядати типові різдвяні фільми за участю італійських акторів.
Звісно, пам’ятають вони й про “Сам удома”, але італійською мовою назва фільму звучить як “Mamma, ho perso l’aereo”. І на жаль, його неможливо знайти італійською мовою, але може, Вам все-таки вдасться? То поділіться своєю знахідкою нашого наступного розмовного клубу.