fbpx

20.10.2019

Розмовний клуб італійської мови від 19 жовтня!

La realtà dipende dall’immaginazione. Giacomo Casanova.

Реальність залежить від уяви. Джакомо Казанова.

А наше сприйняття від того, що ми знаємо, якими фактами оперуємо. Ім’я Казанови, особисті якого слугувала темою нашого розмовного клубу італійської мови, відоме, певно, в усьому світі. Але мало хто знає щось окрім славнозвісних стосунків з жінками. Яких у нього було, за приблизними підрахунками, близько 120!

І при цьому всьому, він був ще дипломатом, знав юридичну справу, та хотів пов’язати своє життя з церквою, бо це було дуже вигідно в ту епоху. Але це дуже розходилось би з його способом життя.

Проте Казанова не був спокусником, що розбивав жіночі серця, скоріше навпаки, він робив їх щасливими та ставився з повагою! Його головною перевагою було те, що він був чесним, на відміну від усіх, хто зраджував таємно у подружньому житті.

Казанова так захоплювався азартними іграми, що навіть вигадав першу лотерею, та почав розповсюджувати її у Франції!

А ще він був плідним письменником! У його доробку їх близько 20, серед яких мемуари про життя, Венецію та втечу із в’язниці. Деякі з них перекладені російською, та доступні у продажу. (Але уявіть собі, 4000 грн за примірничок!) Цікаво, що ж має там бути такого написано, можливо, відповіді на питання життя!

Італійською такий примірничок обійдеться у 300 євро. Отакий людина залишила слід в історії.

А ми сподіваємось, що залишили щось цікаве у вашій пам’яті після цього розмовного клубу!