fbpx

21.7.2019

Розмовний клуб італійської мови від 20 липня!

Сніданок – то дуже важливий початок дня, але не менш важливим початком дня суботи є розмовний клуб італійської у Studio Bravissimo! Чи не так, наші постійні відвідувачі?

Тож для початку ми поділилися типовими варіантами сніданків, до яких звикли самі. До речі, таки виявилось, що дехто із наших гостей обмежується філіжанкою кави чи чаю на сніданок.

А хтось навпаки обирає colazione pesante (насичений, важкий сніданок) на противагу легкому (colazione leggera), бо не знає, чи вдасться пообідати чи повечеряти.

А в когось навпаки не розбереш, чи то сніданок чи обід з вечерею 🙂

А ще захоплення Італією дається взнаки, адже дехто з наших студентів от уже два роки не може уявити своє життя без пасти з мідіями!

Звісно, обговорили ми не лише сніданок, а й власні смакові вподобання та згадали дуже сильні смаки, що запам’ятались із дитинства! Так ми дізнались, що поділяємо взаємну нелюбов до відвару із “rosa canina” (шипшини) та в дитинстві не любили смак оливок (нехай пробачають нас італійці!)

Також поговорили про життя в селі, та причини того, що молодь не хоче там жити. А в Італії, наприклад, маленькі міста та села стали центром так званого агротуризму! Смачна їжа, віддаленість від шуму, свіже повітря та ще й концерти по вечорах! Чом би так не відпочивати?

А ті, хто не відпочиває, а проводить свій час у місті, запрошуємо до нашого клубу італійської мови наступної суботи. Це теж хороший вид відпочинку! Приходьте, й переконаєтеся!