fbpx

25.9.2019

Розмовний клуб італійської мови від 21 вересня!

На суботньому розмовному клубі італійської мови “боролися з осінню” та вигадували, як не занудьгувати у похмурі дощові дні.

Нас було так багато цього разу, і аж троє італійців! Уявляєте, яка практика італійської мови?! Та й окрім цього змогли порівняти наші погляди на цю пору роки з точку зору різних культур.

Для італійців осінь ледь не найулюбленіша пора року, сонечко світить, але вже не так сильно як влітку, і ще не так холодно, як взимку, листячко падає, організм оновлюється і готується до зими, а взимку…взимку можна кататися на лижах. Отакі позитивні погляди в Італії на різні пори року!

А ми подумали, що, можливо, негативне ставлення до осені у нас було через школу та закінчення канікул, а сучасні ж діти навпаки люблять повертатися до навчання, так, як ми до вивчення італійської мови! Sempre pronti!

А ще можна ходити в театр, пити теплий глінтвейн (vin brule – італійською, а насправді запозичення із французської), робити фото в парках, шурхотіти листям, збирати гриби, їздити в подорожі, а ще зустрічатись щосуботи на розмовному клубі італійської мови. Що ми й зробимо наступної суботи!

Дивіться, ось вже анонс наступного клубу за посиланням нижче!