fbpx

26.6.2019

Розмовний клуб італійської мови від 22 червня!

Розмовний клуб італійської мови про солодощі мав бути солодким за замовчуванням, і ми зробили його таким! Завдяки атмосфері разом з гостями нашого клубу, а також десертиками до горнятка італійської кави! Були і різні biscotti, і сезонна черешня, а головне дуже схожа на італійський “Il Babà” – ромова баба.

До речі, типовий наполетанський десерт насправді походить із Франції, а до Неаполя потрапив у 1836 році! Але ж і так довгенько він вже там живе, тому звикли,що це десерт із південної Італії!

І це не єдиний десерт, щодо походження якого виникають сумніви. Тірамісу – десерт, що “піднімає угору” також потрапив до цього списку. Цей італійський десерт знають у всьому світу, і звісно, кожне місто й містечко Італії хоче довести, що саме там його вигадали і до сьогодні готують найкраще. “Батьками” Тірамісу називались Тревізо та Удіне, а потім і Мілан вирішив зазіхнути на батьківство. І хоч точних свідчень та підтверджень у документах немає, італійці пишаються цим десертом, а усі ми мріємо спробувати його саме в Італії! Так само як джелато та типові італійські солодощі!

Але окрім італійських, ми також позгадумали солодощі нашого дитинства, розкрили секрети деяких рецептів нашим носіям італійської мови! Пояснили, що таке запіканка та як робити “шоколадну ковбасу” в домашніх умовах!

Було дуже смачно, душевно та цікаво як завжди! Дякуємо усім за участь і чекаємо вже 6 липня, адже цієї суботи будемо продовжувати святкувати День конституції 28 червня!

Слідкуйте за нашими анонсами, лише натякнемо, що наступна тема нашого розмовного клубу італійської мови буде повязана із літом!