fbpx

26.11.2019

Розмовний клуб італійської мови від 23 листопада!

У пошуках книг для читання на нашому розмовному клубі італійської мови знайшли,чи то зайшли до пошуків сенсу життя. Але куди б ми не зайшли, і що б не знайшли, головне, що нам завжди є про що поговорити, головне, що ми практикуємо італійську мову!

Обговорювали вічні питання поколінь, та у що може перетворитися наше майбутнє, якщо ми не припинимо бути такими ж залежними від соцмереж, гаджетів та зручностей, які вони нам надають.

Є думка, що пару місяців гаджетової ізоляції – і люди згадають як множити в стовбчик, почнуть більше читати книги та самоорганізовуватись.

А ще швидкий темп життя змушує нас пробігати свої почуття, які ми не проживаємо до кінця, відволікаючись на те, що нам дає Інтернет. Олдос Хакслі у своєму творі “Прекрасний новий світ” піднімає питання того, як технології знищать нашу чутливість, і для стимуляції сфери почуттів будуть вигадані 20д кінотеатри, щоб люди змогли хоч на мить щось відчути.

Але не все аж так погано, доки у нас ще є бажання відволіктись від віртуального світу, поспілкуватись вживу, а не через монітор, надія є.
І один зі способів це зробити – прийти на наш суботній розмовний клуб італійської мови, що веде носій!

А наступного разу ми продовжимо тему книг все-таки, бо лише трохи її зачепили в нашій розмові.