fbpx

27.7.2019

Розмовний клуб італійської мови від 27 липня!

Сьогодні на розмовному клубі італійської мови ми зустрілись вузьким колом друзів Studio Bravissimo, і поговорили про дружбу.
Звісно ж, лише цією темою не обмежилось, бо завжди є про що поговорити поза темою, розпитати в кого як справи, та, наприклад, дізнатися, що квитки на концерт
Ероса Рамаццоті коштують як квиток в Італію!

Італійці щиро дивуються нашим захопленням такими співаками, як він або Тото Кутуньо чи Пупо!Ніхто не применшує їх талантів, але як сказала наша носій італійської мови Клаудіа “я б не пішла на його концерт навіть безкоштовно!”. Натомість для нас це історія та приємна ностальгія у вигляді музичних композицій цих італійських виконавців.

Обговорення ж нашої основної теми розмови відбувалось у дуже цікавий спосіб – ми витягали папірці із цікавими питаннями на тему дружби (до речі, італійці цей процес називають pescare la carta). Говорили про те, чи можлива дружба між батьками та дітьми, чому дружба припиняється, та, наприклад, які проблеми можуть бути, якщо ви з різних країн та культур.

До речі, не слід сильно спокушатися на слова італійців, якщо вони називають вас другом, бо у них друг кожен, кого вони знають, а таких понять як товариш чи знайомий вони не вживають на позначення людей, з якими спілкуються не так тісно.

Але ми не вистигли обговорити й половини запланованого, тож цю тему продовжимо і наступного клубу італійської мови у суботу!