fbpx

5.8.2019

Розмовний клуб італійської мови від 3 серпня!

Минулої суботи на нашому розмовному клубі італійської мови продовжили обговорювати тему дружби. І хоч наша тема звучала як “Друзі чи вороги?”,
щодо другого пункту не було що й говорити, бо вже дорослі люди, які звикли вирішувати конфлікти в розмові, а не накопичувати образи!

Та й Ви бачили, як сваряться італійці?! Посуд летітиме в різні боки, всі сусіди знатимуть про сварку, однак опісля всі вже й забудуть, що був якийсь конфлікт.
І хіба ж то конфлікт? Просто емоційно поговорили!
Певно, нам теж варто навчитися цієї легкості, не брати на себе зайвих думок, щоб потім не довелося tagliarsi il peso – скидувати камінь з душі.

Обговорили також поняття “френдзони”, італійці, певно, в цьому майстри, якщо перетворили його на дієслово frendzonare – тримати когось на дистанції, не дозволяючи oltrepassare la linea – переходити межу дружби.

Назвали 5 якостей хорошого друга, та подумали над тим, як заводити нових друзів. Один із варіантів – на нашому розмовному клубі італійської мови, бо у нас вже є спільні інтереси, та й варто зауважити, що італійську завжди вчать люди виняткові та цікаві!

На найближчі кілька тижнів робимо перерву у наших зустрічах, доки всі не зберемось після відпусток та відпочинку. До нових зустрічей, amici!