fbpx

7.10.2019

Розмовний клуб італійської мови від 5 жовтня!

Розмовний клуб італійської мови цієї суботи, напевно, здивував усіх нас своєю незвичністю. Ми більше слухали, задавали питання иа навіть встигли зробити невеличку перерву, щоб перехопити чогось смачненького.

Ми поринули у світ дизайну завдяки нашому італійському гостю Паоло Койа, а він з радістю нас туди провів!

Говорили про натхнення, про особливий момент творчості, про поєднання італійської креативності, що втілилась в розвиток української культури (адже Паоло спроектував дизайн бандури!) та про те, як переконати замовника обрати саме той проект, який ти вже продумав та хочеш втілити.

Тож ділимось із Вами декількома порадами:

-якщо хочете отримати відповідь, знайти рішення якоїсь задачі, подумайте про це, перед тим, як піти спати, та очікуйте на ранок потік нових ідей та осяянь!

-переконати людину зробити вибір на користь того, що потрібно вам, можна, виділивши певним чином саме те, що потрібно вам – обвести в рамочку, в цілому, зробити все, щоб бажаний проект виділявся певним чином,

-ми завжди звертаємо увагу в першу чергу на форму, та обираємо те, що нам подобається за виглядом. Тож навіть якщо технічні характеристики, скажімо, настільної лампи, однакові, то ми оберемо ту, дизайн якої нам подобається більше.

Так чи інакше, в Італії чи в Україні, дизайн оточує нас всюди, і нікуди від нього не дітись! Та й не треба “діватись”, як і від нашого розмовного клубу італійської наступної суботи! Цього разу будемо більше говорити!