fbpx

6.7.2019

Розмовний клуб італійської мови від 6 липня!

Наш суботній розмовний клуб італійської мови пройшов у розслабленій атмосфері відпочинку, що наближається, або вже пройшов (на жаль). Ще б пак, коли темою нашої розмови були відпустки! Тож за філіжанкою італійської кави ми поділились своїми цьогорічними історіями подорожей.

Перша частина нашого клубу пройшла під егідою розповідей про відпочинок в Італії. Не були б ми усі тут, аби не їздили в Італію та не любили італійську мову!

Але наш носій італійської Ріккардо трохи притомився від цих постійних розмов виключно про Італію, та запропонував поговорити про відпочинок у інших країнах.
До речі, ми дізнались, що його улюбленим місцем відпочинку є Іспанія, у нашої італійки Клаудії улюблена країна Франція, бо завжди цікаво дізнатись щось нове!

А ми, окрім Італії, хотіли б відвідати скандинавські країни, Чехію та місця де можна поніжитись під сонечком із гарною природою, наприклад, Хорватію, та славнозвісні “all inclusive” Турції та Єгипту.

Заговорили про напої, які п’ємо у спеку, та визначали істину, скільки ж води потрібно пити на день, і як снідають італійці та ми. Нашим друзям із сонячної Італії не зрозуміло, як можна їсти яйця на сніданок, тим паче смажені. Вони взагалі вважають, що їсти багато яєць погано для здоров’я.

Тож на цій ноті ми вирішили зробити наступною темою нашого розмовного клубу “здоров’я”. Слідкуйте за анонсами на сайті! Alla prossima!