fbpx

12.6.2019

Розмовний клуб італійської мови від 8 червня

Скільки б не було років, ніколи не припиняй грати! Та вивчати щось нове, адже кажуть, що це дозволяє мозкові залишатись молодим! Тож ми на нашому розмовному клубі помолодшали років на двадцять:)

І пограли, і зробили це італійською мовою! Саме так діти вивчають нові мови, граючись! Королем нашого «розмовного застілля» був “Alias”. Дехто з наших учасників грав у цю гру вперше, тож, якщо Ви теж не знаєте, метою цієї гри є пояснити своїм товаришам по команді якомога більше слів за відведений час, не називаючи спільнокореневі слова.

В Італії, до речі, ця гра називається «Табу», бо не можна називати ще й слова, які написані на картці поруч із головним, бо тоді знімуться бали!

До речі, італійці ще ті «ігромани»,інакше як поясниш те різноманіття гральних карт, що існує в Італії? Карти, якими звикли грати ми, із піками та бубнами використовуються в Генуї, Мілані та Флоренції.

А окрім них є різноманітні варіанти з кубками, монетами, палицями як символами,що територіально охоплюють Неаполь, Емілію-Романью, Сицилію,Сардинію, Абруццо, тощо.

А також неаполітанські карти використовують, щоб передрікати майбутнє, бо символи співпадають із картами Таро. Отак от, це нам, до речі, повідала одна із учасниць нашого розмовного клубу.

Шкода, що у нас не виявилось цих карт, так би вона могла передбачити нашу наступну зустріч розмовного клубу італійської мови! А так це зробимо ми посиланням на анонс нашого наступного суботнього клубу!