fbpx

16.5.2019

Розмовний клуб італійської мови від 11 травня

Людина – істота соціальна, наше життя неможливе без спілкування. Саме бажання спілкуватися і спонукає нас збиратися кожної суботи на розмовному клубі, щоб знову побачитись, поговорити між собою, із носієм італійської мови, попрактикувати свою італійську. І тему для цього ми обрали правильну – “комунікація”!

Спонтанно наша розмова розпочалась із обговорення мистецтва, фотографій, та ідей, які вкладають митці у свої твори. Зрештою, що таке мистецтво, як не комунікація митця із глядачами?

Саме так ми й перейшли до нашої головної теми розмовного клубу – комунікації.

Погодились з тим, що більшість нашого спілкування сьогодні зосереджена в Інтернеті, але як приємно іноді почути голос, побачитися вживу, та навіть отримати лист написаний власноруч. А що як написати його італійською мовою?

Хоча, можливо, італійці не дуже вже й люблять писати, судячи з їхніх лаконічних підписів до постів в Інстаграм. Краще вже поїхати в Італію та послухати їхні жваві та веселі розмови в якомусь барі!

А там вони не проти поговорити із незнайомцем, просто щоб не нудьгувати за чашкою кави. Тож лише скористайтеся можливістю попрактикувати італійську мову, почавши з обговорення того, яку смачну каву роблять в цьому закладі!

Розмови про їжу – це завжди вихід, якщо не знаєте з чого розпочати розмову з італійцем.

Докладніше поговоримо про це на наступному розмовному клубі. Більше у публікації нижче.