fbpx

23.5.2019

Розмовний клуб італійської мови від 18 травня!

Наш суботній розмовний клуб італійської мови був не тільки цікавим та пізнавальним, а ще дуже смачним! Ще б пак, коли тема про їжу та спілкування, то як тут не спілкуватися і не їсти! Тож нашу розмову чудово доповнили круасани та зроблений власноруч пиріг нашої італійки Клаудії!

До речі, будете в Італії на вечері – готуйтесь виділити на це кілька годин, бо це не просто Вам нашвидку щось закинути в шлунок! Це направду форма комунікації, всі їдять неспішно, обговорюючи все на світі!

А ще, порада від наших носіїв італійської мови: закінчивши їсти страву, вимакайте хлібом соус (чи що там залишиться:). Це не брак гарних манер, як це може здатися, а навпаки сигнал господині про те, як смачно вона приготувала!

Вивчати італійську мову варто також на рівні із культурою та певними неписаними правилами. Ми вже не раз казали: не хочете нажити собі ворогів серед італійців – ніколи не згадуйте про спагетті із кетчупом та піцу з ананасами! Страшно уявити, з яким соромом мають тепер приїжджати на батьківщину Данте новозеландці! Адже їхня місцева мережа піцерій вирішила “познущатись” над італійцями наповну, вигадавши піцу зі спагетті та “вишенькою на тортику”, тобто “ананасиком на піцоньці”.

За таке італійці можуть затаїти образу на все життя, буквально кажучи, зав’язати на палець (legarsela al dito), але із цінними порадами від наших носіїв італійців, впевнені, Вас це не стосуватиметься!

Продовжимо обговорювати життєво важливі теми цієї суботи, інформація нижче у посиланні!