fbpx

4.4.2019

Розмовний клуб італійської мови від 30 березня 2019!

В Києві от-от, здається, настала весна, тільки-но ми спробували її запросити на нашому розмовному клубі італійської мові, станцювавши ритуальний танец, прощаючись із зимою! Добре-добре, звісно, ніхто не танцював, але обговорити визначену тему “мистецтво танцю” нам вдалось!

Дізнались різницю між термінами італійською мовою ballo та danza. Виявляється, що “ballo” це загальне слово на позначення будь-якого танцю, а от danza вже свідчить про рівень професіоналізму. Саме тому danza поділяється на danza moderna, danza classica, danza contemporanea.

В Італії, якщо скажете, що Ви танцюєте ballo liscio (бальні танці), Вас сприйматимуть за людину похилого віку, що італійською буде “persona anziana”, або якщо хочете бути вже зовсім увічливими, кажіть “persona di una certa età”.

І ось ці “люди визначеного віку” в Італії дуже полюбляють танці, особливо під час місцевих свят “le sagre paesane”. Кажуть, що молоді не дозволяють проводити свої музичні свята, щоб ті не напивались та не заважали своїм галасом. На практиці ж, італійці старшого віку шумлять більше за молодь! Таке воно, італійське життя в похилому віці!

І правда, насолоджуватись життям ніколи не пізно! А ми насолоджувались смачною пасхальною “Коломбою”, привезеною Клаудією – носієм італійської мови!

Цікаво, чим будемо насолоджуватись наступного разу? Дивіться посилання нижче!