fbpx

21.8.2019

Аудіокниги італійською мовою.

Фільми італійською мовою ми Вам вже показали, італійські телепередачі також, а чому б не створити добірочку аудіокниг італійською? Це ж навіть зручніше і корисніше, ніж звичайні книги!

І слух тренується, і користь від вивчення мови! Отак увімкнули в машині по дорозі на роботу, і вже, вважайте, мінімально позаймалися мовою. Ну не молодці, а?

От і будете молодці, коли оберете для себе цікавий для прослуховування твір.

Отож, відкриває наш марафон аудіокниг італійською мовою:
1. Маленький Принц (Il Piccolo Principe) Антуан де Сент-Екзюпері. Коментарі зайві, адже це класика літературного мистецтва! Радує слух не тільки неймовірно приємна музична доріжка на фоні, а й голос читця, що неспішно, та, як кажуть італійці, «pian piano» супроводжує Вас стежинами історії письменника.

2. Чарлі та Шоколадна Фабрика Роальд Дал (La fabbrica di cioccolato) Варто лише поглянути на обкладинку цієї аудіо книги, щоб одразу захотілось заварити собі кави, та увімкнути цю неймовірно теплу та шоколадну історію у якусь дощову погоду. Темп читання неспішний, а враховуючи те, що книга розрахована переважно на дитячу аудиторію, буде легше сприймати її сенс італійською мовою!

3. А ось посилання для любителів детективів. І знову класика!Артур Конан-Дойл із історією, яку Ви встигнете послухати за 20 хв! А саме це, кажуть, мінімум на день для практики іноземної мови!

4. А може,Ви палкий поціновувач фантастичних історій Рея Бредбері? Оповідання «Дощі випадають» (Verranno le Dolci Piogge) із циклу «Марсіанських хронік» – і лише 15 хвилин вашого часу. Цікаво, що там станеться у 2026 році?

5. «Пригоди Піноккіо» Карло Коллоді (Le avventure di Pinocchio)– не могли ж ми забути про італійську класику (Божественну Комедію не пропонуємо:) Не думайте, що ви вже надто дорослі, щоб слухати такі історії. По-перше, не будете надто перевантажувати свій мозок, намагаючись зрозуміти, про що йдеться, а, по-друге, потренуєтесь розрізняти Passato Remoto, що ви користовується у казках та історіях.

6. А тепер посилання для любителів Гаррі Поттера! Сподіваємось, такі ще є? Тоді тримайте, повна аудіо версія книги про Філософський камінь (Harry Potter e La Pietra FIlosofale).

7. А може, Вам цікаво, як звучатимуть вітчизняні твори італійською? Будь ласка, можете перевірити на прикладі аудіо роману Льва Толстого «Анна Кареніна».

А ще невеличкий, як то кажуть ,«лайфхак»!
Можна слухати текст італійською мовою і водночас проглядати його друкований варіант. Якщо Ви починаєте вивчати мову, це дозволить Вам побачити, як виглядають слова та запам’ятати їх написання!
Слухайте на здоров’я та з користю!