fbpx

28.10.2019

Розмовний клуб італійської мови від 26 жовтня!

Розмовний клуб, присвячений мафії пройшов в невимушеній і спокійній обстановці. Без жертв 🙂 Хоч, як стверджують наші італійці, ми всі мафія, ми так не вважаємо. А читаємо інформацію про мафію в Італії, і можемо її обговорити за нашим столом в Studio Bravissimo!

Якщо Вам теж спадає на думку Сицилія, коли чуєте слово мафія, Ви думаєте в правильному напрямку, тому що мафія виникла саме там. А ось саме слово “мафія” має різні версії походження. Поширена – від арабського слова “mu afah”, що означає “охорона, захист”. А, можливо, це була абревіатура “Morte Alla Francia Italia Anela” – Смерть Франції, нехай дихає Італія.

Кажуть, що мафія і держава – це одне ціле, і вони не можуть існувати одне без одного, при цьому перебуваючи в постійному суперництві.

Брат нинішнього президента Італії Серджо Матарелла був убитий мафією. І в цілому число жертв мафії носить загрозливий характер.

Всі знають про існування мафії в Італії, але закривають на це очі. Однак сьогодні в Італії існує організація “libera”, яка розповідає про існування злочинних організації та викриває їх діяльність, організовує марші проти мафії. Щоправда, не всі італійці готові відкрито заявити про свою позицію. І їх можна зрозуміти, оскільки це небезпечно і сьогодні.

Але життя триває, а ми продовжуємо наші розмовні клуби італійської мови по суботах. Побачимось за тиждень!